Magic: The Gathering - PQ

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 238,6 MB
  • Sürüm 2.5.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici D3Publisher
Magic: The Gathering hikaye olarak farklı bir kurgusu olan başarılı bir mobil oyundur.

IOS cihazınızda sıra dışı bir oyun oynamak isterseniz Magic: The Gathering mobil oyununu cep telefonunuza indirebilirsiniz. RPG oyun türünde geliştirilmiş olan bu muhteşem oyunda güç kartlarını toplayarak savaşa girecek, rakiplerinize karşı mücadele vereceksiniz. 

Sihirli katların her biri hiç olmadığı kadar değerliler. Her bir kartta farklı karakterler yer alıyor ve bu karakterlerin birbirinden büyülü yetenekleri var. Şimdi Booster Crafting ile, koleksiyonunuza eklemek için kendi güçlendirici paketlerinizi oluşturun. Nihai güverte inşa ve dünyanın dört bir yanından insanlara karşı karşıya gelerek onları savaşta alt edin. 

Ölümcül büyüler ve yaratıklar için yeterince güç toplamanız gerekiyor. Bunu da ancak kartlar sayesinde yapabilirsiniz. Oyunu daha da heyecanlı hale getirmek isterseniz bir koalisyona katılın ve turnuvalarda bonus ödülleri kazanmak için arkadaşlarınızla oynayın. Birlikte gruplayın ve dünyanın dört bir yanından rakiplerle savaşın.

Günlük gerçekleşen etkinliklere, turnuvaları girin ve dünyanın dört bir yanından diğer insanlara karşı güvertelerinize meydan okuyun. Skor tablolarına tırmanın ve daha iyi, daha güçlü güverteler oluşturmak için çok sayıda ödül toplamak için gayret edin. 

Magic: The Gathering - PQ indir